BZX58550-C68-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C68-QX
JLCPCB Part #
C3741040
Description
1 Independent 300mW 50nA@47.6V 68V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS