BZX58550-C43-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C43-QX
JLCPCB Part #
C3742270
Description
1 Independent 300mW 43V 50nA@32.6V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS