BZX58550-C18-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C18-QX
JLCPCB Part #
C3734057
Description
1 Independent 18V 300mW 50nA@13.6V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS