BZX58550-C13-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C13-QX
JLCPCB Part #
C3730519
Description
1 Independent 13V 300mW 50nA@9.8V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS