BZX58550-C62X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C62X
JLCPCB Part #
C3742112
Description
1 Independent 300mW 50nA@43.4V 62V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS