BZX58550-C4V7X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C4V7X
JLCPCB Part #
C3732474
Description
1 Independent 300mW 4.47V~4.94V 4.7V 5uA@3V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS