BZX58550-C3V3X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C3V3X
JLCPCB Part #
C3740685
Description
1 Independent 3.13V~3.47V 3.3V 300mW 7.5uA@1.5V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS