BZX58550-C33X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX58550-C33X
JLCPCB Part #
C3731115
Description
1 Independent 300mW 33V 50nA@25V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS