BZX384-C9V1,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C9V1,115
JLCPCB Part #
C179394
Description
1 Independent 15Ω 300mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS