BZX384-C16-QF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C16-QF
JLCPCB Part #
C20235153
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15.3V~17.1V 16V 300mW 50nA@11.2V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS