BZX384-C15,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C15,115
JLCPCB Part #
C454989
Description
1 Independent 13.8V~15.6V 15V 300mW 30Ω 50nA@10.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS