BZX384-B3V9,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B3V9,115
JLCPCB Part #
C550558
Description
1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 300mW 3uA@1V 85Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS