BZX384-B30,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B30,115
JLCPCB Part #
C179387
Description
1 Independent 29.4V~30.6V 300mW 30V 30Ω 50nA@21V SOD-323 Zener Diodes ROHS