BZX384-B20,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B20,115
JLCPCB Part #
C179386
Description
1 Independent 19.6V~20.4V 20V 300mW 50nA@14V 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS