BZX384-B7V5F
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B7V5F
JLCPCB Part #
C550576
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 300mW 7.35V~7.65V 7.5V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS