BZX38450-C3V9-QX
MFR.Part #
BZX38450-C3V9-QX
JLCPCB Part #
C5605407
Description
1 Independent 3.9V 300mW 5uA@2V 95Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS