BZX38450-C16-QF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX38450-C16-QF
JLCPCB Part #
C3737794
Package
SOD-323
Description
1 Independent 16V 300mW 50nA@12.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS