BZX38450-C12-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX38450-C12-QX
JLCPCB Part #
C3738376
Package
SOD-323
Description
1 Independent 12V 300mW 50nA@9.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS