BZX38450-C8V2X
MFR.Part #
BZX38450-C8V2X
JLCPCB Part #
C3737869
Description
1 Independent 100nA@6.2V 300mW 7.79V~8.61V 8.2V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS