BZX38450-C5V6X
MFR.Part #
BZX38450-C5V6X
JLCPCB Part #
C3729180
Description
1 Independent 2uA@4V 300mW 5.32V~5.88V 5.6V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS