BZX38450-C5V1X
MFR.Part #
BZX38450-C5V1X
JLCPCB Part #
C3737091
Description
1 Independent 300mW 4.85V~5.36V 5.1V 5uA@3V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS