BZX38450-C4V3X
MFR.Part #
BZX38450-C4V3X
JLCPCB Part #
C3736593
Description
1 Independent 300mW 4.09V~4.52V 4.3V 4uA@2V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS