BZX38450-C11X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX38450-C11X
JLCPCB Part #
C3734485
Package
SOD-323
Description
1 Independent 11V 300mW 50nA@8.4V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS