BZV90-C2V4,115
MFR.Part #
BZV90-C2V4,115
JLCPCB Part #
C550520
Package
SOT-223-3
Description
1 Independent 1.5W 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 50uA@1V ±5% SOT-223-3 Zener Diodes ROHS