BZV90-C12,115
MFR.Part #
BZV90-C12,115
JLCPCB Part #
C458135
Package
SOT-223-4
Description
1 Independent 1.5W 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω SOT-223-4 Zener Diodes ROHS