BZV85-C6V2,133
MFR.Part #
BZV85-C6V2,133
JLCPCB Part #
C426822
Description
1 Independent 1.3W 2uA@3V 4Ω 5.8V~6.6V 6.2V ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS