BZV85-C20,113
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV85-C20,113
JLCPCB Part #
C550464
Package
DO-41
Description
1 Independent 1.3W 18.8V~21.2V 20V 24Ω 50nA@14V DO-41 Zener Diodes ROHS