BZV55-C2V7,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C2V7,115
JLCPCB Part #
C550427
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 400mW 75Ω SOD-80C Zener Diodes ROHS