BZV55-C24,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C24,115
JLCPCB Part #
C128826
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 22.8V~25.6V 24V 500mW 50nA@700mV 70Ω SOD-80C Zener Diodes ROHS