BZV55-C22,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C22,115
JLCPCB Part #
C128825
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 20.8V~23.3V 22V 400mW 50nA@15.4V 55Ω SOD-80C Zener Diodes ROHS