BZV55-C12,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C12,135
JLCPCB Part #
C550417
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω 400mW SOD-80C Zener Diodes ROHS