BZV49-C4V3135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV49-C4V3135
JLCPCB Part #
C3734826
Package
SOT-89
Description
1W 3uA@1V 4.3V 90Ω SOT-89 Zener Diodes ROHS