BZT52-C56,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-C56,115
JLCPCB Part #
C7223711
Package
SOD-123
Description
1 Independent 350mW 50nA@39.2V 52V~60V SOD-123 Zener Diodes ROHS