BZT52H-C9V1,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C9V1,115
JLCPCB Part #
C550356
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10Ω 500nA@6V 8.5V~9.6V 830mW 9.1V SOD-123F Zener Diodes ROHS