BZT52H-C7V5,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C7V5,115
JLCPCB Part #
C493582
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10Ω 1uA@5V 7.5V 7V~7.9V 830mW SOD-123F Zener Diodes ROHS