BZT52H-C6V8,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C6V8,115
JLCPCB Part #
C396101
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 2uA@4V 6.4V~7.2V 6.8V 830mW 8Ω SOD-123F Zener Diodes ROHS