BZT52H-C43,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C43,115
JLCPCB Part #
C550348
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 375mW 43V 50nA@30.1V 80Ω ±5% SOD-123F Zener Diodes ROHS