BZT52H-B51,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-B51,115
JLCPCB Part #
C550333
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 100Ω 375mW 50V~52V 50nA@35.7V 51V ±2% SOD-123F Zener Diodes ROHS