BZT52H-B12,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-B12,115
JLCPCB Part #
C179367
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 11.8V~12.2V 12V 830mW SOD-123F Zener Diodes ROHS