BZT52-C3V9X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-C3V9X
JLCPCB Part #
C550287
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 350mW 3uA@1V 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS