BZT52-C13X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-C13X
JLCPCB Part #
C550253
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 12.4V~14.1V 13V 350mW SOD-123 Zener Diodes ROHS