BZT52-B24J
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-B24J
JLCPCB Part #
C550190
Package
SOD-123
Description
1 Independent 23.5V~24.5V 24V 30Ω 50nA@16.8V 590mW ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS