BZB984-C4V3,115
MFR.Part #
BZB984-C4V3,115
JLCPCB Part #
C550163
Package
SOT-663-3
Description
1 Pair Common Anode 265mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 80Ω ±5% SOT-663-3 Zener Diodes ROHS