BZB984-C15,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB984-C15,115
JLCPCB Part #
C550157
Package
SOT-663-3
Description
1 Pair Common Anode 10Ω 13.8V~15.6V 15V 425mW 50nA@10.5V SOT-663-3 Zener Diodes ROHS