BZB984-C12,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB984-C12,115
JLCPCB Part #
C550155
Package
SOT-663-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@8V 10Ω 11.4V~12.7V 12V 425mW SOT-663-3 Zener Diodes ROHS