BZB84-C62,215
MFR.Part #
BZB84-C62,215
JLCPCB Part #
C550144
Description
1 Pair Common Anode 215Ω 300mW 50nA@43.4V 58V~66V 62V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS