BZB84-C5V6,215
MFR.Part #
BZB84-C5V6,215
JLCPCB Part #
C550143
Description
1 Pair Common Anode 1uA@2V 300mW 40Ω 5.2V~6V 5.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS