BZB84-C5V1,215
MFR.Part #
BZB84-C5V1,215
JLCPCB Part #
C550142
Description
1 Pair Common Anode 2uA@2V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS