BZB84-C3V3,215
MFR.Part #
BZB84-C3V3,215
JLCPCB Part #
C550133
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 3.1V~3.5V 3.3V 300mW 5uA@1V 95Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS