BZB84-C24,215
MFR.Part #
BZB84-C24,215
JLCPCB Part #
C550124
Description
1 Pair Common Anode 22.8V~25.6V 24V 300mW 50nA@16.8V 70Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS